Aktuality

Sex s padesátkou na Startovači

Jak mám ten název vlastně číst?

– SEX S PADESÁTKOU
– SEX MUŽŮ A ŽEN S PADESÁTKOU
– SEX S PADESÁTKOU MUŽŮ A ŽEN – ano, tak je to správně!

 

Startérky a startéři, chci pro vás ještě před Vánocemi vydat knihu,

která bude od začátku až do konce o sexu. Nebojte, nejsou to žádné prasárny, i když nějaké tam možná také najdete. Takové, u kterých se budete chytat za hlavu nebo šíleně smát. Ovšem naprostá většina PRAVDIVÝCH příběhů a UPŘÍMNÝCH výpovědí/zpovědí padesáti skutečných živých lidí (no jasně že živých, mrtví nesexují) je tak příjemně smyslná, že vás a vašeho partnera zcela jistě nenechá chladnými 🙂

Proto vás prosím o vaše příspěvky, které umožní vydání knihy tak, abyste ji mohli věnovat sobě a svým blízkým pod stromeček. Vybrané peníze budou sloužit k zaplacení všech činností nutných k vydání knihy: editace a korektura textu, sazba, grafika, předtisková korektura, zkušební nátisky, povinné výtisky pro knihovny (kniha bude mít své ISBN), kontrola zkušebních nátisků a finální tisk celého nákladu knihy. Formát A5, měkká vazba, 250 stran, náklad 500 kusů.

Nabízím vám celou řadu odměn – od knihy, přes poděkování a uvedení vašeho jména v knize ve VIP sekci až po osobní setkání nejen se mnou, ale třeba hned se třemi aktérkami nebo aktéry tváří v tvář, jejichž příběhy a zpovědi najdete v knize. Předem vám všem mnohokrát děkuji za vaše příspěvky.

dále na…https://www.startovac.cz/projekty/sex-s-padesatkou-muzu-a-zen/